TOEFL - Twoja przepustka do studiów i kariery za granicą

Zobacz też:

Nowość - kursy przygotowujące do egzaminów IELTS oraz TOEFL!

Przygotuj się do TOEFL na zajęciach indywidualnych na żywo lub przez skype u naszego konsultanta metodycznego: dr Grzegorz Trębicki - prywatne konsultacje językowe.

 

W dzisiejszych czasach adept uczący się języka angielskiego może zdawać dziesiątki najprzeróżniejszych certyfikatów, sprawdzających je go wiedzę.

Ale tylko jeden z nich stanowi prawdziwą przepustkę  do Twojej przyszłości, jeśli myślisz o studiowaniu za granicą. 

Egzamin TOEFL (Test of English as a Foreign Language) jest najczęściej zdawanym egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego w kontekście studiów i środowiska akademickiego. Wynik z tego egzaminu jest podstawowym kryterium rekrutacyjnym stosowanym przez ponad 6100 uniwersytetów, szkół wyższych oraz organizacji edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, Europie Zachodniej, USA czy Kanadzie, łącznie w 110 krajach na całym świecie. Ponadto, różnego rodzaju agencje rządowe i fundacje stypendialne wykorzystują wynik z tego egzaminu w procesach decyzyjnych dotyczących programów rozwojowych, programów wymiany lub też planów stypendialnych. Rocznie do egzaminu podchodzi 800 000 kandydatów.

W szkole English 4 You! możesz przygotować się do egzaminu TOEFL na specjalnym kursie, prowadzonym w oparciu o autentyczne materiały

 

Intensywny wakacyjny kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL!

Już teraz przyjmujemy zapisy na nasz roczny kurs przygotowujący do egzaminu TOEFL. Kurs 120 jednostek lekcyjnych, w trakcie których Słuchacze uzupełnią wiedzę, zapoznają się z technikami egzaminacyjnymi oraz formatem, typami pytań i wymogami egzaminu TOEFL. W programie kursu przewidziano również egzamin próbny.

Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej o egzaminie TOEFL
Dowiedz się więcej o naszym ośrodku egzaminacyjnym
Zapoznaj się z krótkim zestawieniem egzaminów ETS
TOEFL okiem eksperta - krótkie podsumowanie naszego konsultanta metodycznego

Sprawdź też:
dr Grzegorz Trębicki - prywatne konsultacje językowe

 

oxford

toefl

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player