Wakacyjne kursy języka angielskiego już od 0 zł!*

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wakacyjnych kursów języka angielskiego w Kielcach.**

W celu osiągnięcia jak najlepszych i najszybszych efektów w komunikacji, programy kursów wakacyjnych są tworzone na bazie metod bezpośrednich, ale na bieżąco dostosowywujemy je również do potrzeb i oczekiwań konkretnych Słuchaczy.

Kolejne edycje naszych miesięcznych kursów rozpoczynają się na początku czerwca, lipca, sierpnia oraz września - uznaliśmy, że taka właśnie formuła będzie najbardziej elastyczna i najbardziej dla Państwa użyteczna (pozwoli uczestniczyć w kursie bez kolidowania z planami wakacyjnymi). Oczywiście, istnieje możliwość zapisania się na kolejny kurs po skończeniu pierwszego, tak, że naukę można w razie potrzeby kontynuować aż do września włącznie. Od początku października powraca natomiast nasza oferta standardowa.

Regularna cena kursu miesięcznego to zaledwie 195 zł w przypadku kursów dla dorosłych i młodzieży oraz 109 zł w przypadku kursu dla dzieci. Jeśli natomiast zdecydujecie się Państwo zapisać na nasz regularny roczny kurs języka angielskiego, dwumiesięczny kurs wakacyjny otrzymacie całkiem gratis!

To jeszcze nie wszystkie korzyści! Dodatkowo otrzymacie:

angielskiDo każdego zakupionego przez Ciebie podręcznika Direct Method For English płyta cd o wartości 50 zł gratis!

angielskiDo każdego zakupionego podręcznika Talking Kids płytę cd o wartości 35 zł gratis!

Oczywiście, niezależnie od tego czy zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszej oferty promocyjnej, jak zawsze w English 4 You! macie prawo do bezpłatnych lekcji próbnych!

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz też:
Intensywne kursy języka angielskiego dla wyjeżdżających za granicę

* Promocja dotyczy klientów, którzy zapiszą się na nasz regularny roczny kurs języka angielskiego (październik 2012 - czerwiec 2013). Szczegóły w sekretariacie szkoły w godz. 14.00 - 19.00, ul. Wesoła 37a/3, tel. 720 856 727

** Niniejsza oferta kursów wakacyjnych dotyczy tylko oddziału kieleckiego. Grupy zoorganizowane spoza Kielce zainteresowane wakacyjnym kursem języka angielskiego prosimy o kontakt z naszym sekretariatem i/lub swoim Opiekunem Filii..

egzamin

certyfikat