Polecamy - Archiwum


Jak wreszcie nauczyć się mówić po angielsku?

Nie udało Ci się do tej pory? Nic straconego! Nigdy nie jest za poźno na naukę języka angielskiego. Wypróbuj metody bezpośrednie!

Direct English - ucz się angielskiego jeszcze szybciej, łatwiej, skuteczniej!

Dowiedz się, dlaczego kursy metodą Direct English są tak skuteczne i skorzystaj z bezpłatnych lekcji próbnych!

 Talking Kids - Twoje dziecko będzie mówić po angielsku

Wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym... Przeczytaj więcej, przyjdź wraz ze swoim dzieckiem na bezpłatną lekcję próbną, aby przekonać się samemu!!

TELC - certyfikat europejski!

Zdobądź międzynarodowy certyfikat TELC w naszym ośrodku egzaminacyjnym! Szkoła języków obcych English 4 You! to jedna z nielicznych instytucji w naszym Województwie gdzie możesz zdać certyfikat TELC z języka angielskiego do poziomu B2 włącznie!

TOEIC - certyfikat międzynarodowego sukcesu

Zapoznaj się z najbardziej popularnym certyfikatem z języka angielskiego na świecie, który możesz w prosty sposób zdać na miejscu w naszym ośrodku egzaminacyjnym...

 TOEFL - Twoja przepustka do studów i kariery za granicą

Najbardziej przydatny egzamin językowy w kontekście akademickim i nie tylko... Zapoznaj się z naszą ofertą kursów przygotowujących do certyfikatu TOEFL.

Błyskawiczne warsztaty fonetyczne

Jak radzić sobie z transkrypcją fonetyczną i wymową angielską - jednorazowe warsztaty - tylko 49 PLN!

Błyskawiczne warsztaty gramatyczne

Jednorazowe spotkania poświęcone ćwiczeniu konkretnego zagadnienia gramatycznego - tylko 49 PLN!..

Konwersacje, kursy gramatyczne, fonetyczne oraz zajęcia indywidualne

Zapoznaj się z naszą ofertą zajęć "one-to-one" oraz kursów uzupełniających z języka angielskiego...

Nowość - błyskawiczne seminaria gramatyczne!

Nie chcesz zapisywać się na regularny kurs? Skorzystaj z jednorazowych seminariów poświęconych konkretnemu zagadnieniu gramatycznemu.

Nowość - TELC B1 Hotel & Restaurant!

Wiążesz swą przyszłość zawodową z szeroko pojęta turystyką? Przeczytaj koniecznie o naszych specjalistycznych kursach językowych stworzonych specjalnie z myślą o Twojej branży oraz o prestiżowym certyfikacie TELC B1 Hotel & Restaurant, który możesz uzyskać na miejscu w naszym ośrodku egzaminacyjnym po zakończeniu kursu!

Nowość - TELC B2 Technical!

Specjalistyczne szkolenia językowe oraz certyfikaty z języka angielskiego dla inżynierów oraz branży technicznej, połączone z możliwością zdobycia certyfikatu TELC B2 Technical!

Nowość - TELC A2 & B1 School!

Certyfikat językowy opracowany specjalnie z myślą o młodzieży,idealny, m.in dla potrzeb projektów unijnych i nie tylko...

Wynajem sal szkoleniowych

Organizujesz szkolenie lub spotkanie? Skorzystaj z naszych sal lekcyjnych w centrum Kielc. Bardzo korzystne warunki cenowe!

Angielski dla dorosłych

Twoje doświadczenia z nauką nie były do tej pory zachęcające, a jednak chciałbyś umieć skutecznie komunikować się w języku angielskim? Twoje doświadczenia z nauką nie były do tej pory zachęcające, a jednak chciałbyś umieć skutecznie komunikować się w języku angielskim?

Kursy prywatne z dojazdem

Chcesz uczyć się języka angielskiego indywidualnie albo też w gronie rodziny lub znajomych? We własnym domu lub innym dogodnym dla siebie miejscu? Ta oferta jest dla Ciebie!

Niemiecki metodą Rapid Deutsch

Nauka szybkiej i skutecznej komunikacji w języku niemieckim...


Gdzie nas znajdziecie?