Jak radzić sobie z angielską transkrypcją fonetyczną i szybko poprawić swą wymowę - jednorazowe warsztaty.

Jeżeli natura obdarzyła Cię doskonałym słuchem i nigdy nie miałeś kłopotu, by prawidłowo powtórzyć słówko po angielsku, nie musisz czytać dalej.

Jeżeli angielska transkrypcja fonetyczna nie kryje przed Tobą tajemnic, również nie będziemy Cię namawiać do zapisania się na nasze warsztaty.

Jeżeli jednak:

znakdenerwuje Cię, że wciąż nie rozumiesz tych dziwnych znaczków ze słownika

znak chciałbyś wreszcie nauczyć się, jak prawidłowo wymawiać "the" i zrozumieć czym długie "i" różni się od krótkiego i kiedy stosujemy jedno, a kiedy drugie:)

znak dowiedzieć się, w jaki sposób dźwięki angielskie różnią się od polskich

... te warsztaty stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. Ich celem jest zapoznanie Cię z podstawowymi zasadami dotyczącymi transkrypcji oraz szybkie i bezbolesne przedstawienie Ci angielskich samogłosek, dyftongów i spółgłosek.

W szkołach i na wszelakiego rodzaju kursach kwestie związane z prawidłowym posługiwaniem się transkrypcją fonetyczną oraz wprowadzeniem podstaw fonetyki języka angieskiego są często traktowane pobieżnie i zdawkowo, a przecież do tego byś mógł szybko i wyraźnie poprawić swoją angielską wymowę potrzeba naprawdę bardzo niewiele!

Warsztaty trwają 2 jednostki lekcyjne (90 min) i prowadzone są przez dr Grzegorza Trębickiego, wykładowcę UJK oraz dyrektora Prestige School of English. Koszt spotkania to zaledwie 49 zł.

Zapisy i dodatkowe informacje: sekretariat szkoły English 4 You, ul. Wesoła 37a/3, Kielce w godz. 14.00-19.00, tel. 720 856 727.

 


dr Grzegorz Trębicki - prywatne konsultacje językoweprestige

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player