Numer referencyjny 2012/04/kor

Lektor języka angielskiego/koordynator działu projektów w przedszkolach i szkołach podstawowych (Województwo Świętokrzyskie).

Opis stanowiska:

Zapraszamy do współpracy osoby zamieszkałe na terenie całego Województwa Świętokrzyskiego do współpracy w charakterze: lektor języka angielskiego/koordynator działu projektów w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionym na powyższym stanowisku będzie organizowanie zajęć dla dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych, od etapu rozpoznania rynku, poprzez negocjacje z dyrektorami wyżej wymienionych instytucji, aż po prowadzenie kampanii reklamowej, spotkania z rodzicami, organizacja naborów i wreszcie, prowadzenie zajęć. Uwaga! - konieczne jest efektywne łączenie funkcji koordynatora projekty z funkcją lektora! Bardzo prosimy o nie przesyłanie cv przez osoby zainteresowane wyłącznie pracą lektora!

Wynagrodzenie - prowizyjne (organizacja nowych kursów) plus określona stawka godzinowa (późniejsze zatrudnienie na w.w kursach jako lektor). Forma zatrudnienia - umowa o dzieło/umowa zlecenie.

Wymagania i oczekiwania:

Entuzjazm, energiczność, zdolności interpersonalne, dyspozycyjność.

Kompetencje językowe - biegła znajomość języka angielskiego i metodyki nauczania języka angielskiego dla dzieci (wykształcenie kierunkowe mile widziane, ale niekonieczne). Wysekcjonowanym i obiecującym kandydatom zapewniamy też w razie potrzeby odpowiednie szkolenie.

Oferty wraz z dołączonymi cv prosimy przesyłać na adres: szkola@english4you.pl oraz izabela.krzak@english4you.pl. Nagłówek oferty powinien zawierać numer referencyjny. Pod ofertą prosimy zawrzeć odpowiedź na następujące pytania:

1. Czy masz świadomość, iż w ramach oferowanego przez nas stanowiska wymagane jest efektywne łączenie funkcji organizacyjnych oraz lektora języka angielskiego?

2. Czy masz świadomość, że niniejsza oferta dotyczy zatrudnienia na zasadzie umowy zlecenia/o dzieło/prowizji?

3. Jak wyobrażasz sobie pracę na oferowanym stanowisku?

4. Dlaczego zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapraszamy!

FAQ:

1. Tak naprawdę, to szukam po prostu zatrudnienia jako lektor. Czy też moge przesłać Wam swoje CV? Może zwiększę w ten sposób swoje szanse na zatrudnienie w przyszłości?

Nie, wręcz przeciwnie. W przypadku tego konkretnego ogłoszenia, prosimy o kontakt osoby jedynie zainteresowane opisanym powyżej stanowiskiem. Szanujmy nawzajem swój czas.

2. Mieszkam w miejscowości, gdzie E4U nie posiada swojego oddziału. Czy jest sens, żebym przysyłał/a swoją ofertę?

Jak najbardziej! Być może właśnie Ty pomożesz otworzyć kursy w Twojej miejscowości i skorzystają na tym obie strony!