Numer referencyjny 2012/02/ph

Lektor języka angielskiego/przedstawiciel handlowy (konieczność łączenia obu stanowisk). Województwo Świętokrzyskie.

Opis stanowiska:

Zapraszamy do współpracy osoby zamieszkałe na terenie całego Województwa Świętokrzyskiego do współpracy w charakterze: lektor języka angielskiego/przedstawiciel handlowy. Zakres obowiązków: prowadzenie kursów języka angielskiego, opieka nad projektami w terenie, pozyskiwanie klienta instytucjonalnego i prezentacja oferty firmy, obowiązki administracyjno-organizacyjne.Uwaga - konieczność łączenia obu funkcji - bardzo prosimy o nie przesyłanie CV przez osoby zainteresowane jedynie pracą lektora. Forma zatrudnienia - umowa o dzieło/zlecenie/prowizja, w przypadku uzyskania wymiernych wyników nie wykluczamy też umowy o pracę.

Wynagrodzenie - prowizyjne (organizacja nowych kursów) plus stawka godzinowe (późniejsze zatrudnienie na zorganizowanych kursach jako lektor).

Wymagania i oczekiwania:

Biegła znajomość języka angielskiego (wykształcenie kierunkowe niewymagane choć mile widziane), miła aparycja, entuzjazm i inicjatywa, zdolność do samodzielnego myślenia i działania, logika w myśleniu i działaniu, chęć rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji.

Oferty wraz z dołączonymi cv prosimy przesyłać na adres: szkola@english4you.pl oraz izabela.krzak@english4you.pl. Nagłówek oferty powinien zawierać numer referencyjny. Pod ofertą prosimy zawrzeć odpowiedź na następujące pytania:

1.Czy masz świadomość, iż w ramach oferowanego przez nas stanowiska jest wymagane efektywne łączenie funkcji przedstawiciela handlowego oraz lektora języka angielskiego?

2. Czy masz świadomość, że niniejsza oferta dotyczy zatrudnienia na zasadzie umowy zlecenia/o dzieło/prowizji?

3. Jak wyobrażasz sobie pracę na oferowanym stanowisku?

4. Dlaczego zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapraszamy!

FAQ:

1. Tak naprawdę, to szukam po prostu zatrudnienia jako lektor. Czy też moge przesłać Wam swoje CV? Może zwiększę w ten sposób swoje szanse na zatrudnienie w przyszłości?

Nie, wręcz przeciwnie. W przypadku tego konkretnego ogłoszenia, prosimy o kontakt osoby jedynie zainteresowane opisanym powyżej stanowiskiem. Szanujmy nawzajem swój czas.

2. Mieszkam w miejscowości, gdzie E4U nie posiada swojego oddziału. Czy jest sens, żebym przysyłał/a swoją ofertę?

Jak najbardziej! Być może właśnie Ty pomożesz otworzyć kursy w Twojej miejscowości i skorzystają na tym obie strony!