W imieniu całego zespołu English 4 You! witamy serdecznie na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że współpraca z nami przyniesie Państwu wiele korzyści i będzie źródłem nieustającej satysfakcji. Pamiętajcie - zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji!

mgr Izabela Krzak-Borkowska, dyrektor generalny
dr Grzegorz Trębicki, główny konsultant metodyczny

 

Zobacz też koniecznie:

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
Cennik na rok szkolny 2018/2019

W English 4 You parkowanie bez problemu!

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną!

 

Na skróty:
Kilka słów o nas
Lider metod bezpośrednich
E-learning
Nasza sieć
Nasi ludzie
Dlaczego warto nam zaufać?

Sprawdź też:
dr Grzegorz Trębicki - prywatne konsultacje językowe


Kilka słów o nas

English 4 You! to nowoczesna szkoła sieciowa, formalnie zarejestrowana w 2002 r., a będąca przedłużeniem wcześniejszej działalności szkoleniowej kilku doświadczonych filologów. Naszą specjalnością jest zwłaszcza - choć nie tylko - nauczanie języków obcych przy użyciu metod bezpośrednich. Od lat cieszymy się dobrą renomą jako organizator kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz profesjonalnych szkoleń dla przedsiębiorstw i instytucji.
Patrz: nasze rekomendacje
Sprawdź też: Nasza oferta w skrócie

Słuchaczom indywidualnym proponujemy szeroką gamę kursów, dostosowaną do ich wieku i potrzeb, darmowe lekcje próbne, dyplomy ukończenia kursu oraz dogodne formy płatności. Wszystkim zainteresowanym przedsiębiorstwom również oferujemy bezpłatne lekcje próbne, tak abyście sami Państwo mogli ocenić jakość naszych usług, jak również zapoznać się ze stosowanymi przez nas metodami.

W ramach szkoleń zapewniamy też, m. in., kwalifikację wstępną, systematyczny nadzór metodyczny oraz opracowanie kompleksowego planu szkoleń, dostosowanego do potrzeb Państwa instytucji. Na życzenie przygotowujemy raporty metodyczne, dotyczące postępów grupy oraz poszczególnych Słuchaczy.

Działamy na terenie całego Województwa Świętokrzyskiego, nasza centrala znajduje się w Kielcach, zaś najważniejsze filie w miejscowościach: Busko-Zdrój, Chęciny, Końskie, Piekoszów, Pińczów, Staszów i Włoszczowa.


Lider metod bezpośrednich

Od samego początku naszej działalności konsekwentnie pracujemy nad wdrażaniem nowych, innowacyjnych metod nauczania języków obcych. Naszym znakiem firmowym stały się zwłaszcza cieszące się ostatnio ogromnym uznaniem metody bezpośrednie. Obecnie stanowimy największą w regionie sieć szkół uczących języka angielskiego metodami Callana (dorośli) oraz Talking Kids (dzieci) i niemieckiego metodą Rapid Deutsch. Obecnie, dzięki współpracy z renomowanym wydawnictwem Direct English Publishers pracujemy też na najlepszych na rynku podręcznikach do mertody bezpośredniej. Firma nasza zarejestrowana została w ogólnoświatowej bazie szkół Callanowskich na www.callan.co.uk. Nasi przedstawiciele - jako reprezentanci jedynej szkoły z Województwa Świętokrzyskiego - brali aktywny udział w I Ogólnopolskiej Konferencja Szkół Językowych Uczących Metodą Callana.


E-learning

Nieustannie staramy się wprowadzać nowe rozwiązania w nauczaniu języków obcych. We współpracy z Europejskim Systemem Edukacji E-learningowej oferujemy w ramach uzupełnienia naszych kursów stacjonarnych metodą Callana (w formie tzw. "blended learning") dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej opracowanej specjalnie dla tej metody!

Nasza sieć

Jednym z naszych głównych zadań od samego początku stało się zaprezentowanie atrakcyjnej oferty kształcenia językowego również mieszkańcom mniejszych miejscowości naszego województwa. Staramy się, aby poziom naszych kursów w Pińczowie czy Końskich w niczym nie odbiegał od poziomu najlepszych kieleckich kursów językowych. Obecnie stanowimy nowoczesną i elastyczną szkołę o charakterze sieciowym, starającą się dotrzeć bezpośrednio do Słuchacza w jego miejscu zamieszkania lub zatrudnienia. Dzięki oszczędnościom administracyjnym, wynikającym z sieciowej struktury firmy jesteśmy w stanie oferować wysoką jakość kursów przy umiarkowanych cenach.

 

Nasi ludzie

Od momentu powstania firmy funkcję głównego konsultanta metodycznego pełni p dr hab. Grzegorz Trębicki, absolwent anglistyki UMCS w Lublinie, doktorant Uniwersytetu Gdańskiego, były nauczyciel I L.O. im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, obecnie zaś pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz weryfikator maturalny Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Jest on bezpośrednio odpowiedzialny za koordynację prac nad całokształtem programowym naszej oferty.


Dlaczego warto nam zaufać?

Staramy się opracowywać strukturę każdego z kursów tak, aby z jednej strony wyjść na przeciw oczekiwaniom konkretnych Słuchaczy, z drugiej zaś zapewnić zgodność z ogólnymi założeniami programowymi na określonym poziomie nauczania. Wszystkie nasze kursy stanowić mają w założeniu kompatybilny i klarowny system, docelowo zmierzający zarówno do maksymalnego poszerzenia kompetencji komunikatywno-językowych naszych Słuchaczy, jak i przygotowania ich do wszelkiego rodzaju certyfikatów i egzaminów.

Wszystkie kursy są nadzorowane przez cały czas ich trwania przez dyrektora metodycznego i konsultantów. Również nasi Słuchacze mają możliwość na bieżąco oceniać zajęcia w specjalnych, anonimowych ankietach.

Lektorzy English 4 You! stanowią starannie dobraną kadrę. Muszą oni wykazać się nie tylko odpowiednimi kompetencjami merytorycznymi, ale również znacznymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz entuzjazmem. Ich zadaniem jest przecież nie tylko zrealizowanie określonej partii materiału, ale również - a może przede wszystkim - zaskarbienie sobie zaufania Słuchaczy i zachęcenie ich do efektywnej nauki! Oni także podlegają regularnej ocenie, zarówno ze strony dyrektora metodycznego jak i Słuchaczy w anonimowych ankietach.

Od strony organizacyjnej zapewniamy Państwu przejrzysty i uczciwy układ, niezależnie od zdarzeń losowych gwarantujący odpowiedni poziom kursu oraz zrealizowanie określonej partii materiału w ramach wyznaczonej w umowie liczby jednostek lekcyjnych.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player