Numer referencyjny 2012/04/ps

Lektor języka angielskiego - praktykant. Kielce.

Opis stanowiska:

Zatrudnimy absolwenta filologii angielskiej lub studenta 3 roku (w uzasadnionych przypadkach drugiego) do prowadzenia kursów ogólnojęzykowych na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Po zakończeniu roku szkolnego najlepsi praktykanci dostaną propozycję współpracy w kolejnych latach na regularnych warunkach przyjętych w szkole.

Wynagrodzenie w 1 roku pracy wynosi 7 PLN brutto za godzinę lekcyjną w przypadku kursów odbywających się w Kielcach, w siedzibie szkoły. W przypadku wyrażenia przez kandydata zgody na dojazdy poza Kielce stawka wynosi 10 PLN brutto za godzinę lekcyjną plus zwrot kosztów przejazdu.

Wymagania i oczekiwania:

Adekwatna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej niezależnie od dostarczonych przez aplikanta zaświadczeń), podstawy metodyki nauczania, entuzjazm i dyspozycyjność, chęć pogłębiania swoich umiejętności.

Oferty wraz z dołączonymi cv prosimy przesyłać na adres: admin(at)english4you.pl Nagłówek oferty powinien zawierać numer referencyjny. Pod ofertą prosimy zawrzeć odpowiedź na następujące pytania:

1. Dlaczego Pan/Pani zdecydował/a się złożyć aplikację do naszej szkoły?

2. Czy wyraża Pani/Pan również chęć dojazdu do kursów poza siedzibą szkoły (w promieniu 50 km od Kielc)?

3. Prosimy o określenia swojej dyspozycyjności (dni tygodnia, przedział godzin każdego dnia).

4. Czy uważa Pan/Pani że Pani/Pańskie kwalifikację umożliwiają prowadzenie kursów na poziomie początkującym i średniozaawansowanym?

5. Czy jest Pani/Pan świadoma/y że wynagrodzenie na proponowanym stanowisku wynosi 7 PLN brutto za godzinę lekcyjną i akceptuje Pan/Pani tą stawkę?

Zapraszamy!

FAQ:

1. Tak naprawdę, to chcialbym/chciałabym od razu zarabiać 20 PLN/h albo i więcej. Może złożę CV, a potem ponegocjujemy stawkę?

Stawka godzinowa dla praktykanta została precyzyjnie określona. Uprzejmie prosimy o nieaplikowanie, jeśli jakikolwiek punkt w opisie oferty Państwu nieodpowiada. Szanujmy nawzajem swój czas!