Numer referencyjny 2012/03/lekprow

Lektor języka angielskiego (konieczność dojazdu poza Kielce). Województwo Świętokrzyskie.

Opis stanowiska:

Zapraszamy do współpracy osoby zamieszkałe na terenie całego Województwa Świętokrzyskiego oraz z lektorów z Kielc gotowych dojeżdzać na zajęcia popołudniowe do prowadzenia kursów języka angielskiego w naszych filiach oraz przy projektach pozamiejscowych..

Poszukujemy lektorów do prowadzenia kursów w pierwszej kolejności w naszych oddziałach: Chęciny, Busko, Końskie, Włoszczowa, Pińczów, Staszów, Piekoszów, Suchedniów oraz w innych miejscowościach w promieniu 10-60 km od Kielc. Typowa forma współpracy - wyjazd 2x w tygodniu na bloki popołudniowe składające się z 2-5 godzin lekcyjnych.

Wynagrodzenie - do 20 PLN/godz. lekcyjna oraz zwrot kosztów przejazdu (busy). Forma zatrudnienia - umowa o dzieło.

Wymagania i oczekiwania:

Dyspozycyjność, gotowość do pogłębiania swoich kwalifikacji na szkoleniu, kwalifikacje do pracy z dziećmi.

Uwaga! Niezależnie od kwalifikacji formalnych (lub ich braku) wymagamy faktycznej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej prowadzenie kursów dla dorosłych przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym.

Praca u nas wiąże się ze znajomością metod bezpośrednich (metoda Callana, metoda Direct, Talking Kids). Obiecującym kandydatom zapewniamy szkolenie, przed nadesłaniem cv prosimy jednak o zapoznanie się z ich specyfiką na naszej stronie internetowej.

Oferty wraz z dołączonymi cv prosimy przesyłać na adres: admin(at)english4you.pl Nagłówek oferty powinien zawierać numer referencyjny. Pod ofertą prosimy zawrzeć odpowiedź na następujące pytania:

1. Kursy w jakich miejscowościach/dojazdy w jakim promieniu od Kielc wchodzą w grę w Twoim przypadku?

2. Dlaczego uważasz, że będziesz w stanie być dobrym lektorem?

Zapraszamy!

FAQ:

1. Tak naprawdę, to chciałbym/łabym pracować w waszym oddziale w Kielcach. Czy też mogę przesłać Wam swoje CV? Może zwiększę w ten sposób swoje szanse na zatrudnienie w przyszłości?

Nie, wręcz przeciwnie. W przypadku tego konkretnego ogłoszenia, prosimy o kontakt osoby jedynie zainteresowane opisanym powyżej stanowiskiem. Szanujmy nawzajem swój czas.

2. Mieszkam w miejscowości, gdzie E4U nie posiada swojego oddziału. Czy jest sens, żebym przysyłał/a swoją ofertę?

Jak najbardziej! Jeśli czujesz w sobie wenę organizacyjną, być może właśnie Ty pomożesz otworzyć kursy w Twojej miejscowości i skorzystają na tym obie strony!