Bezpłatne lekcje próbne metodą bezpośrednią w szkole English 4 You - przekonaj się sam!

 

Zobacz też koniecznie:

Zapisy na rok szkolny 2017/2018
Cennik na rok szkolny 2017/2018

 

Uczysz się angielskiego już od podstawówki, a masz wrażenie, że nadal nie umiesz skutecznie porozumiewać się w tym języku?

Znasz wiele słówek, ale z jakiś względów mówienie sprawia Ci trudność?

Tradycyjne zajęcia z języka angielskiego wydają Ci się nudne i nieskuteczne?

Od lat już masz wrażenie, że jeśli chodzi o Twój angielski, wciąż tkwisz w tym samym punkcie?

A może zacząłeś wierzyć, że po prostu nie masz talentu do języków obcych?

Nie zniechęcaj się - nigdy nie jest za późno na skuteczną naukę. Być może po prostu nadszedł czas, by wypróbować metody bezpośrednie!

 

Dlaczego właśnie metody bezpośrednie?

ponieważ najskuteczniej przełamują opór przed mówieniem - a przecież wszyscy wiemy, że to on właśnie stanowi największą barierę w nauce języka obcego

ponieważ dają znacznie szybsze i bardziej wymierne efekty niż metody tradycyjne

ponieważ już od pierwszej lekcji efektywnie komunikujesz się w języku obcym - na razie w bardzo podstawowych sytuacjach, ale jednak komunikujesz

ponieważ lekcje toczą się w intensywnym tempie, które skłania Słuchacza do lepszej koncentracji  i sprawia że treści przyswajane są niemal odruchowo

ponieważ zajęcia przy użyciu metod bezpośrednich to relaks i dobra zabawa

To tylko niektóre z powodów dla których warto uczyć się języków obcych przy użyciu metod bezpośrednich. Chcesz poznać pozostałe? Nie jesteś pewien, czy nauka stosowanymi przez nas metodami będzie Ci odpowiadać? Chciałbyś najpierw przekonać się, jak nasze zajęcia wyglądają w praktyce? Poznać naszych lektorów?

Zgłoś się do nas i zapisz na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną!*

Dopiero po zajęciach sam zadecydujesz, czy będziesz uczeszczał na kurs. Wcześniej nie musisz podpisywać żadnych umów ani ponosić jakichkolwiek opłat. A lekcja próbna tak czy inaczej pozostanie bezpłatna - nie wchodzi do puli zajęć, na którą składa się kurs.

Pamiętaj - ryzykujesz tylko tym, że wreszcie - szybko i skutecznie - nauczysz się języka angielskiego!

 

Jak to dziala w praktyce:

- Słuchacz odwiedza naszą szkołę w trakcie dyżuru lektora (patrz zakładka kontakt) bądź też kontaktuje się z nami mailowo/telefonicznie. Po rozmowie z lektorem jest wstępnie kwalifikowany do określonej grupy.

- Słuchacz jest przez nas informowany telefonicznie o terminie spotkania organizacyjnego/lekcji próbnej.

- Sluchacz bierze udział w spotkaniu organizacyjnym/lekcji próbnej. Jeśli zapewnione przez nas warunki/metoda/poziom zaawansowania, etc., odpowiadają mu/jej, po spotkaniu ustalane są dni i godziny spotkań danej grupy. Następnie Sluchacz podpisuje umowę oraz wpłaca pierwszą ratę za kurs.

- w razie wystąpienia takiej potrzeby proponujemy Słuchaczowi lekcję próbną w grupie na innym poziomie zaawansowania

* Bezpłatne lekcje próbne dotyczą zajęć grupowych metodami bezpośrednimi dla młodzieży i dorosłych oraz wszystkich zajęć grupowych dla dzieci. Możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych lekcjach próbnych może być ograniczona kwestiami logistycznymi (np. dostępnoscią grup na określonym poziomie zaawansowania).

 

para