Kursy przygotowujace do IELTS oraz TOEFL

(oferta przygotowana we wspołpracy z Prestige School Of English).

 

Osoby pragnące przystąpić do egzaminu IELTS lub TOEFL zazwyczaj doskonale same wiedzą, do czego jest on im potrzebny:) Są to bowiem (w skrócie) dwa najpopularniejsze na świecie egzaminy tzw. "egzaminacyjno-nostryfikacyjnych".

Jednocześnie są one egzaminami stosunkowo niszowymi i kursy przygotowujące do nich są rzadko proponowane przez kieleckie szkoły językowe. Przeważnie są one dostępne jedynie w ramach stosunkowo kosztownych zajęć indywidualnych u wybranych, specjalizujących się w tej dziedzinie korepetytorów (np. patrz dr Grzegorz Trębicki - Private Language Consulting.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Słuchaczy z różnych względów preferujących formę zajeć grupowych chcielibyśmy Wam zaproponować kursy przygotowujące do egzaminów IELTS oraz TOEFL. Zajęcia będą prowadzone przez jednego z najbardziej doświadczonych w tym zakresie kieleckich anglistów, dr hab. Grzegorza Trębickiego, pracownika Instytutu Filologii Obcych UJK.

A oto garść najważniejszych informacji (jeśli nie wyszczególniono inaczej, dotyczą obu kursów):

Wymogi wstępne - test gramatyczno-lekcykalny na poziomie B2 plus rozmowa w języku angielskim.

Zajęcia rozpoczną się w październiku i będę trwać orientacyjnie do końca kwietnia. Kurs obejmie ogółem 60 45-min jednostek lekcyjnych.

Spotkania będę się odbywac w piątki popołudniu i będą trwały każdorazowo trzy jednostki lekcyjne.

Grupa w założeniu ma liczyć 5-10 osób.

Cena za cały kurs wyniesie 1790 PLN, płatne w następujących ratach:
1.:490 PLN (przy zapisie); 2 -6: 260 PLN do 2 dn. każdego kolejnego miesiąca (listopad - marzec).

W założeniu raczej będziemy się koncentrować na module akademickim, który jest trudniejszy i chyba bardziej przydatny (IELTS)..

Uwaga! Celem kursu nie jest doskonalenie języka angielskiego samo w sobie (na to jest trochę za mało czasu) lecz zapoznanie z formatem egzaminu i nauka skutecznego radzenia sobie z jego specyfiką. Program kursu zakłada, że Słuchacz umie się posługiwać językiem angielskim przynajmniej na poziomie B2! Osoby nie spełniające kryteriów będą się mogły uczestniczyć w kursie "na własną odpowiedzialność" po knsultacji z prowadzącym.

W przypadku zgodnej woli uczestników zakładamy możliwość pewnych zmian/ modyfikacji w programie/organizacji kursu (po uzgodnieniu z prowadzącym).

W sprawie zapisów/zapytań, wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio z prowadzącym: g.trebicki(at)angielski-kielce.eu; tel. 502 080 751.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz też:

Przygotuj się do certyfikatu z języka angielskiego na zajęciach indywidualnych na żywo lub przez skype u naszego konsultanta metodycznego: dr Grzegorz Trębicki - prywatne konsultacje językowe.

Okiem eksperta: krótkie zestawienie popularnych certyfikatów z języka angielskiego

Okiem eksperta: certyfikaty językowe - sugestie i porady

 

W ramach naszej regularnej oferty przygotowujemy do następujących certyfikatów z języka angielskiego:

TOEIC
TELC
TOEFL
FCE
CAE
CPE

Na życzenie klienta, w ramach kursów na zamówienie lub zajęć indywidualnych przygotowujemy również do mniej popularnych lub też specjalistycznych certyfikatów językowych, takich jak, m. in., Linguarama, London Chamber of Commerce Institute Examination - LCCI, Pitman's Certificate in English, International English Language Testing System - IELTS, Business English Certificates - BEC, TOLES i innych.

Umów się na spotkanie z naszym konsultantem, by wybrać odpowiedni kurs i certyfikat dla siebie!

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu internetowego naszego partnera

Sprawdź zwłaszcza:

Dlaczego warto zdobywać certyfikaty językowe?
Który certyfikat z języka angielskiego wybrać?

 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player