Direct Deutsch czyli "Niemiecki metodą Callana"

I Ty możesz mówić po niemiecku - szybciej niż Ci się wydaje!

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż szkoła English 4 You! wprowadza w Kielcach i pozostałych oddziałach kolejną z metod bezpośrednich w nauce języków obcych, a mianowicie Direct Deutsch - swoisty odpowiednik metody Callana dla języka niemieckiego.

Kurs języka niemieckiego metodą bezpośrednią DIRECT DEUTSCH przeznaczony jest dla osób pragnących w krótkim czasie nabyć umiejętności swobodnego posługiwania się językiem niemieckim. Całość kursu przewidziana jest na okres około trzech lat akademickich (w systemie dwa razy w tygodniu po dwie godziny) i zawiera materiał językowy konieczny do uzyskania certyfikatu Zertifikat Deutsch.

Podstawą kursu jest intensywna praca na zajęciach prowadzonych w przeważającej części w formie ustnej - wprowadzany materiał ćwiczony jest w postaci pytań i odpowiedzi. Powtarzanie w szybkim tempie całych struktur w języku niemieckim wywołuje efekt automatycznego ich przyswajania. Uczniowie formułują również krótkie samodzielne wypowiedzi na określony temat podsumowujące przerobiony fragment materiału. Taka forma zajęć pozwala na przyswojenie słownictwa, właściwej wymowy oraz praktyczne opanowanie podstawowych struktur gramatycznych pozwalające na swobodne wypowiadanie się w języku niemieckim. Zajęcia uzupełnione o czytanie oraz pisanie ze słuchu tekstów wcześniej przerobionych ustnie. Dodatkowo uczestnicy kursu otrzymują bardziej tradycyjne ćwiczenia słownikowe i gramatyczne, pozwalające na utrwalenie materiału.

Trudna często gramatyka języka niemieckiego przedstawiona jest w jasny i przystępny sposób. Praktyczne i nowoczesne słownictwo podzielone jest na działy tematyczne, co ułatwia jego zapamiętywanie oraz wykorzystywanie w praktyce. Już od pierwszych lekcji daje to uczestnikom kursu widoczne efekty nauki - możliwość prowadzenia rozmowy w języku niemieckim w sytuacjach często spotykanych w środowisku niemieckojęzycznym, co wzmacnia ich motywację.

Promocja specjalna!

˘Płyty CD gratis!"

Uwaga! Wszyscy Słuchacze którzy teraz zapiszą się na kurs metodą Direct Deutsch, do każdego zakupionego u nas podręcznika otrzymają bezpłatnie płytę CD  o wartości 30 zł!

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Serdecznie zapraszamy!

Odwiedź też koniecznie:dlaczego właśnie metody bezpośrednie?