TOEIC - Certyfikat Międzynarodowego Sukcesu

TOEIC - to certyfikat inny niż wszystkie.

Egzaminu TOEIC nie możesz "oblać" - po prostu uzyskujesz lepszy lub gorszy wynik, wyrażony w punktach (od 10 do 990). Oczywiście im lepszy uzyskasz wynik, tym więcej drzwi stanie przed Tobą otworem. Egzaminem TOEIC, zdanym na poziomie 700 punktów, nie zaimponujesz może niezorientowanym dzieciom sąsiada, dumnym z otrzymanego właśnie gradu "B" na First Certificate in English, ale prezesowi dużej korporacji - i owszem.

Prawie każdy umie wymienić nazwy popularnych w naszym kraju, zwłaszcza wśród młodzieży, egzaminów takich jak FCE czy CAE, ale nie każdy wie, czym jest TOEIC.

To certyfikat dla wszystkich, którzy aspirują do profesjonalizmu.

TOEIC to, m.in:

˘najkrótszy czas oczekiwania na wynik (do 10 dni roboczych)

uznawalność w tysiącach instytucji na całym świecie!

niska cena egzaminu tylko 355 zł (300 zł dla studentów!)

To właśnie TOEIC jest obecnie najbardziej popularnym egzaminem na świecie. To jego wybierają menadżerowie, specjaliści HR, uczelnie państwowe i prywatne, pragnący obiektywnie zmierzyć umiejętności językowe swych pracowników i studentów, jak również klienci prywatni, poważnie myślący o zatrudnieniu (i rozwoju) w prestiżowych firmach i instytucjach.

To właśnie on jest uznawany przez ponad 10 000 wiodących firm, korporacji i organizacji (na polskim gruncie m.in. przez Telekomunikację Polską, PTK Centertel, Agorę SA, Deutche Bank, Toyotę i wiele innych - aktualna lista firm).

To właśnie TOEIC (zdany z wynikiem przynajmniej 700 punktów) jest uznawany przez polską Służbę Cywilną w postępowaniu kwalifikacyjnym (Dz. U. z dnia 29 stycznia 2007 r.) zaś agencje rządowe stosują egzamin TOEICR w celu dokumentowania postępów w nauce języka angielskiego oraz w procesach rekrutacji i awansowania pracowników. TOEIC zalicza lektorat z języka angielskiego na wielu uczelniach w Polsce. Jest on też honorowany przy ubieganiu się o uprawnienia pilotów i przewodników wycieczek z językiem angielskim.

TOEIC został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC jest zatem egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych. Rocznie, do egzaminu podchodzi ponad 6 000 000 kandydatów na całym świecie.

Egzamin TOEIC sprawdza znajomość języka angielskiego w środowisku biznesowym. Jest przeznaczony dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki.

Warto też dodać, że egzamin TOEIC gwarantuje najkrótszy czas oczekiwania na wyniki ze wszystkich egzaminów w Polsce. Standardowo, wyniki są znane w maksymalnie 10 dni roboczych!

Niezależnie od tego czy jesteś prezesem firmy, specjalistą od HR, menadżerem czy też po prostu myślisz poważnie o swojej przyszłej karierze, ten egzamin powienien zwrócić Twoją uwagę!

 Zapraszamy na roczne kursy Business English przygotowujące do egzaminu TOEIC

Kursy prowadzone są w oparciu o oryginalne materiały szkoleniowe i opracowane przez naszych autoryzowanych egzaminatorów TOEIC.

Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej o egzaminie TOEIC
Dowiedz się więcej o naszym ośrodku egzaminacyjnym
Zapoznaj się z krótkim zestawieniem egzaminów ETS
TOEIC okiem eksperta - krótkie podsumowanie naszego konsultanta metodycznego

Sprawdź też:
dr Grzegorz Trębicki - prywatne konsultacje językowe

Zobacz też jak poprawnie zamieszczać informację o poziomie językowym w CV:

Uwaga! Darmowy test poziomujący z języka angielskiego! Wejdź na stronę: www.testujangielski.pl i rozwiąż test, który pokaże Ci jak dobrze znasz język angielski. Test został zbudowany w oparciu o autentyczne pytania egzaminu TOEIC®.

 

toeic guide

TOEIC Score Report

 

target score

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player