Angielski Metodą Avalon


ADE - ucz się angielskiego
jeszcze skuteczniej!
jeszcze szybciej!

jeszcze łatwiej!


Aktualne promocje:

obrazekBezpłatne lekcje próbne!
Masz jeszcze wątpliwości - przyjdź i przekonaj się sam! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne! Gwarantujemy, że Ci się spodoba!

obrazekPłyty CD gratis!
Uwaga! Wszyscy Słuchacze, którzy zapiszą się na kurs metodą ADE otrzymają zestaw płyt CD o wartości 120 zł gratis! Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

obrazekNie płać VAT za swój kurs!
Pomimo nadchodzących podwyżek cen szkoleń wynikających z obciażeniem ich podatkiem VAT od 01.01.2011, w naszej szkole uzyskasz gwarancję niezmienności ceny w trakcie roku szkolnego! (szczegóły patrz: tutaj).


Avalon - Rewolucja w nauczaniu języka angielskiego!!!
Avalon Direct English (ADE) to nowoczesna i skuteczna metoda nauki języka angielskiego, opracowana przez Avalon School Of English w Londynie - renomowana instytucję posiadającą akredytację British Council. ADE należy ona do rodziny metod bezpośrednich (a w istocie stanowi następczynię i ulepszenie popularnej w naszym kraju metody Callana).

Przeczytaj też koniecznie:
Jak wreszcie nauczyć się mówić po angielsku?

 

Dzięki kursowi języka angielskiego przy zastosowaniu metody ADE:

weźmiesz udział w ciekawych i dynamicznych zajęciach, które zapewnią ci maksymalne wykorzystanie czasu nauki i wzmożoną koncentrację

błyskawicznie przełamiesz opory przed mówieniem

już od pierwszej lekcji zaczniesz efektywnie komunikować się w języku angielskim

będziesz się uczył o wiele szybciej i łatwiej niż w przypadku metody tradycyjnej

zaczniesz myśleć w języku angielskim i formułować swoje wypowiedzi w sposób naturalny i odruchowy

nauczysz się rozumieć wypowiedź w języku angielskim niezależnie od tempa mówiącego

zapoznasz się z nowoczesnym i przydatnym słownictwem, ćwiczonym w typowych sytuacjach komunikacyjnych

usystematyzujesz swoją gramatykę dzięki dodatkowemu zestawowi ćwiczeń dołączonych do podręcznika

zyskasz możliwość dodatkowej pracy nad językiem i wymową w domu dzięki zestawowi płyt cd towarzyszących każdemu podręcznikowi


Szkoła językowa English 4 You uczy angielskiego metodą ADE od 2007. Byliśmy jedną z pierwszych szkół w Polsce, która z powodzeniem zaczęła wykorzystywać ją w swojej praktyce. Warto nadmienić, iż jak dotąd jesteśmy jedyną placówką na terenie Województwa Świętokrzyskiego, której udało się uzyskać licencję na jej używanie.

Opinie Słuchaczy:
"Uważam, że metoda Avalon jest bardzo dobra i skuteczna. Metoda ta jest bardzo dobrze przyswajana przeze mnie i, z tego co zaobserwowałem, również przez innych uczniów. Jeśli chodzi o szkołę, to sale są bardzo dobrze przystosowane do naszych potrzeb"
Kamil Kozubek

"Szybko, interesująco, miło, ciekawie. Naprawdę polecam."
Tomasz Michalski

"Bardzo mi odpowiada sposób nauczania j. angielskiego metodą Avalon. Metoda ta mobilizuje słuchacza do uwaga na zajęciach i odpowiedzi na pytania. Aktywność słuchacza dodaje odwagi do konwersacji. Widać, że metoda jest przemyślana przez praktyków."
Ewa

"Metoda Avalon jest bardzo praktyczną metodą nauczania języka angielskiego. W szybki sposób można nauczyć się rozmawiać."
Jarosław Mozgiel

"Ta metoda uczy praktycznego języka. Słowa i wyrażenia reprezentują najnowszy, używany obecnie język angielski. Materiał w podręczniku ułożony jest w sposób ciekawy i zachęcający do poszerzania wiedzy. Odpowiednio dobrane ćwiczenia powodują łatwe i szybkie przyswajanie i utrwalanie materiału."
Łukasz

"Metoda nauczania angielskiego ADE w sposób ułatwiający opanowanie zasad gramatyki i wymowy. Spełnia moje oczekiwania, jest dla mnie prosta i łatwa. Moim zdaniem English 4 You! to dobra szkoła do uczenia się języków obcych."
Tomasz


» nastepna strona więcej o metodzie avalon