Angielski dla dzieci metodą bezpośrednią (Callana oraz Direct)

 

Metody Bezpośrednie (m. in. metoda Callana oraz nowsze i bardziej udoskonalone systemy takie jak Metoda Direct) od lat cieszą się powodzeniem wśród dorosłych Słuchaczy. Direct Kids to system podręczników efektywnie wykorzystujący założenia metod bezpośrednich w nauczaniu najmłodszych Słuchaczy.

 

KIDS English dla dzieci w wieku 6-13 lat

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w wydaniu dla dzieci. Teraz młodzi odkrywcy mogą wyruszyć w krainę języka angielskiego, zdobywając nowe umiejętności szybko, skutecznie, w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze.

Zajęcia prowadzone z podręczników Kids English są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki nim szybko uczą się porozumiewać po angielsku. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w języku angielskim nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech.

Podręczniki z serii KIDS to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału. Dzieci uwielbiają zajęcia z podręczników KIDS.

balonik Przekonaj się sam! Przyjdź wraz z dzieckiem na bezpłatną i niezobowiązująca lekcję próbną, zanim podejmiesz decyzję o zapisaniu się na nasz kurs!

Skontaktuj się z nami już teraz i ustal termin!

  

 

 

 

sala

sala2