balonikAngielski dla dzieci już od 5 roku życia!balonik

 

Aktualne promocje:

balonik Przekonaj się sam! Przyjdź wraz z dzieckiem na bezpłatną i niezobowiązująca lekcję próbną, zanim podejmiesz decyzję o zapisaniu się na nasz kurs! Skontaktuj się z nami już teraz i ustal termin!

Zapisy: Kielce Busko Chęciny Końskie Pińczów Piekoszów Staszów Włoszczowa Pozostałe Filie

Przeczytaj koniecznie:
Akademia Małego Europejczyka - angielski dla dzieci już od 5 roku życia!
Zapisz się na angielski wraz ze swym dzieckiem już za 179 zł/m-c!
Angielski dla dzieci metodą Callana/Direct

Kursy języka angielskiego dla dzieci to nie tylko jedna z głównych specjalności naszej szkoły od początku jej istnienia, ale także nasza ogromna pasja. Nie na darmo wielu spośród naszych lektorów (w tym i sama Pani Dyrektor;) to absolwenci dwóch fakultetów - anglistyki oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim. 

Czy wiesz, że to właśnie dzieci najszybciej, najłatwiej i najchętniej uczą się języków obcych? Okres przedszkola i szkoły podstawowej to niepowtarzalna okazja, żeby Twoje dziecko opanowało podstawy angielskiego! Aby jednak szansa ta została należycie wykorzystana, nauka musi przebiegać w małych grupach (max 10 osób), w oparciu o nowoczesne materiały i pod opieką lektorów specjalnie przygotowanych do pracy z dziećmi. Takie właśnie warunki staramy się Wam zapewnić! Już teraz zapisz swoje dziecko na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną!

A może chcesz, żebyśmy zoorganizowali zajęcia na miejscu, w przedszkolu, do którego uczęszcza Twoje dziecko? Prosimy o kontakt!

Dowiedz się jakie argumenty przemawiają za wczesnym rozpoczęciem nauki

Napisali o nas w Rzeczpospolitej!
W dn. 24.03.2010 w dodatku specjalnym do Rzeczpospolitej "Kursy i szkolenia" ukazał się artykuł Agnieszki Usiarczyk, poświęcony nauce języka angielskiego przez dzieci. Jego obszerne fragmenty omawiają naukę metodą Talking Kids w naszej szkole. Zapraszamy do lektury!

Sala dydaktyczna specjalnie przystosowana do potrzeb naszych milusińskich...

angielski-dzieci

 

angielski-dla-dzieci

 

 

 

kids


dzieci