Talking Kids - Twoje dziecko będzie mówić po angielsku!

Aktualne promocje
Na początek
Opinie Słuchaczy
Metoda Talking Kids - wprowadzenie

Zapisy: Kielce Busko Chęciny Końskie Pińczów Piekoszów Staszów Włoszczowa Pozostałe Filie

 

Aktualne promocje:

balonik Przekonaj się sam! Przyjdź wraz z dzieckiem na bezpłatną i niezobowiązująca lekcję próbną, zanim podejmiesz decyzję o zapisaniu się na nasz kurs! Skontaktuj się z nami już teraz i ustal termin!

balonik Do każdego zakupionego podręcznika Talking Kids dodajemy płytę cd o wartości 35 zł gratis! Oferta ważna do wyczerpania zapasów!

 

Na początek...

Talking Kids to rewelacyjna metoda nauku języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wykorzystuje ona (i adaptuje specjalnie dla potrzeb najmłodszych) założenia bardzo popularnych ostatnio metod bezpośrednich (Callan, Direct English). Dzięki niej Twoje dziecko:

balonik będzie się uczyć języka w sposób interesujący i przyjemny, ale jednocześnie intensywny, co sprawi, że konkretne efekty będą widoczne już w bardzo krótkim czasie

balonik opanuje całe struktury językowe, (a nie tylko pojedyncze słówka, czy zagadnienia gramatyczne, jak to się, niestety, często dzieje na początkowym etapie nauki), co pozwoli na ich zapamiętanie, a następnie używanie w konwersacji

balonik dzięki szybkiemu tempu prowadzenia zajęć (typowemu dla metod bezpośrednich) będzie bardziej skoncentrowane i zainteresowane lekcją, co również przełoży się na efektywność nauki

Sprawdź jak to wygląda w praktyce! Zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne i konsultacje!

Opinie Słuchaczy

 " Moja 6-letnia córka uczęszczała na kurs języka angielskiego metodą Talking Kids w szkole językowej English 4 You. Po roku czasu poznała część gramatyki i wybiórcze wyrazy w języku angielskim. Jako rodzic uważam, że metoda ta jest efektywna. Gorąco polecam."
Monika

 "Tomek uczył się angielskiego w roku szkolnym 2007/2008 w szkole English 4 You. Zajęcia były ciekawe, nauczyciele przeszkoleni do pracy z dziećmi. naprawdę fajna metoda."
Beata

Metoda Talking Kids - wprowadzenie

Od pewnego czasu ogromną popularnością wśród uczących się języków obcych cieszą się tak zwane metody bezpośrednie, z których najpopularniejszą jest bez wątpienia metoda Callana. Jednym z podstawowych ograniczeń powyższych metod jest jednak fakt, iż są one przeznaczone wyłącznie dla młodzieży oraz dorosłych. Niedawno pojawiła się jednak metoda bezpośrednia stworzona specjalnie dla dzieci.

Talking Kids to nowatorska i wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Uwzględnia ona indywidualne potrzeby dzieci. Najmłodsi uczą się struktur języka całościowo.

W toku nauczania dzieci przyswajają materiał znajdujący się w 12 książeczkach przygotowanych pod kątem wymogów stawianych przez Cambridge University Examination Syndicate, dopasowanych równocześnie do potrzeb i zdolności intelektualnych młodych słuchaczy. W książeczkach zawarte zostały ilustracje do kolorowania, słownictwo oraz krótkie teksty do czytania. Ponadto, do każdego z podręczników dołączona jest płyta CD, z której dzieci powinny korzystać w domu.

Talking Kids nie działa w myśl zasady "nauka przez zabawę", ponieważ oddziela je od siebie, zabawa ma utrwalać poznany materiał, jest nagrodą za wysiłek, a nie metodą nauczania.

Przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych najmłodszych.  Metoda Talking Kids maksymalnie wykorzystuje okresy koncentracji dzieci, zaś aby uniknąć znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych. Nauka wymaga pracy zespołowej, przez co wymusza stosowanie skutecznych form porozumiewania się, w tym komunikacji pozawerbalnej.

Zajęcia mają charakter aktywizująco - twórczy. Potrzeba ruchu typowa dla najmłodszych została spożytkowana dla celów edukacyjnych.

» więcej o metodzie Talking Kids


 

 

 

 

sala

sala2