Kursy języka angielskiego dla dorosłych!

Na skróty:

Zapisy na rok szkolny 2018/2019
Cennik na rok szkolny 2018/2019

W English 4 You parkowanie bez problemu!

Przyjdź na bezpłatną lekcję próbną!

 

Nie odpowiadają Ci do końca propozycje większości szkół językowych, które nastawione są głównie na młodzież - gimnazjalistów i licealistów - i to do nich właśnie dostosowują swoją ofertę?

Wolałbyś się uczyć w gronie podobnych do siebie osób, które ukończyły już 18 rok życia:)? Jesteś zapracowanym ojcem lub matką, a może Twój czas pochłania kariera zawodowa? Albo jedno i drugie?

Twoje doświadczenia z nauką nie były do tej pory zachęcające, a jednak chciałbyś umieć skutecznie komunikować się w języku angielskim?

Nie masz czasu na zbędne zabawy, żmudne rozwiązywanie niepotrzebnych ćwiczeń, a obowiązki nie pozwalają Ci na regularną naukę w domu. Dobrze wiesz czego chcesz - pragniesz opanować język angielski, szybko i skutecznie, nie zaniedbując przy tym innych spraw.

A więc... zapisz się do grupy dla dorosłych na nasze kursy języka angielskiego metodą Direct. Ta metoda powstała specjalnie po to, aby spełnić Twoje oczekiwania!

Twoje doświadczenia z nauką nie były do tej pory zachęcające, a jednak chciałbyś umieć skutecznie komunikować się w języku angielskim?

Dowiedz się więcej o metodzie Direct!

Pamiętaj, z nami nauka języka angielskiego wcale nie musi być trudna!
bls


 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player